Kontakta oss

  • Dagmar Zitkova

    Redaktionen Chefredaktör

    Email: dagmar.zitkova@vtf.se

    Phone: 08-514 934 12


  • Staffan Lingmark

    Redaktionen Ansvarig utgivare

    Email: staffan.lingmark@vtf.se

    Phone: 08-514 934 10


  • Katarina Ungman

    Annons / Marknad

    Email: katarina.ungman@transportnytt.se

    Phone: 08-514 934 72


  • Maria Ribbing

    Annons / Marknad Annonsmaterial

    Email: maria.ribbing@vtf.se

    Phone: 08-514 934 13


  • Helena Johansson

    Annons / Marknad Ekonomi

    Email: helena.johansson@vtf.se

    Phone: 08-514 934 10


  • Prenumerationer

    Annons / Marknad Prenumeration

    Email: prenumeration@vtf.se

    Phone: 08-514 934 03


Basic information about Automation Magazine